•  

Міліція звертається до громади: будьмо пильними!

320
Міліція звертається до громади: будьмо пильними!

 

У зв’язку з подіями на сході України в.о. начальника УМВС України в Полтавській області Іван Корсун оприлюднив  звернення до жителів області. В ньому зокрема сказано:

 

Зараз в деяких містах на сході країни тривають справжні бойові дії. Тож не виключено, що терористи чи злочинці намагатимуться переховуватись, або втекти від переслідування в Росію. Проте, не слід виключати можливість намагання бандитів сховатись і в інших регіонах України. Хотів би наголосити, що потрібно бути максимально пильними і тісно співпрацювати з міліцією. Діючи консолідовано, ми зможемо попередити будь-яке правопорушення чи затримати злочинців.

Тому звертаюся до всіх без винятку мешканців області з проханням бути особливо пильними в цей непростий для країни час. Зараз, як ніколи, ми мусимо об’єднати зусилля й працювати разом. Враховуючи обстановку, що склалася, радимо нашим землякам наступне:

-у разі появи в населених пунктах (особливо в селах), чужих автомобілів, підозрілих чи озброєних людей, негайно повідомляйте на «102», або дзвоніть на телефон довіри УМВС 51-77-02;

-у разі отримання інформації про підготовку до злочину – терміново дзвоніть в міліцію;

-якщо Ви водій таксі, в тому числі й маршрутного, і перевозите осіб, які викликають підозру, мають специфічний мовний акцент, при собі мають зброю чи вибухові пристрої – негайно надайте максимальну інформацію міліції;

-якщо ви володієте інформацією про місце переховування злочинців – негайно повідомляйте нам.

Усім керівникам підприємств, де можуть зберігатися отруйні речовини, ядохімікати, вибухівка будь-якого походження, а також підприємствам, які мають статус стратегічних об’єктів, просимо посилити охорону, постійно обмінюватися інформацією та діяти оперативно і злагоджено.

Якщо кожен громадянин, підприємець, посадовець, правоохоронець об’єднають свої зусилля, у злочинців шансів не буде. Пам’ятайте, що разом ми незборима сила!

Коментарі