•  

Мільйонні хабарі прокурора Стрелюка

33990
Мільйонні хабарі прокурора Стрелюка

20.10.2014 року до слідчого управління УМВС в Полтавській області надійшов мотивований рапорт о/у УБОЗ УМВС Балкового В.О., про те, що посадові особи ТОВ"Промпостач і К" при проведенні будівельних робіт з будівництва житлового будинку по вул. Курчатова, 18а у м.Полтаві, на замовлення управління капітального будівництва виконавчого комітету Полтавської міської ради, за попередньою змовою, з метою привласнення бюджетних коштів, зловживаючи службовим становищем, завищували обсяги та об'єми придбання товарно-матеріальних цінностей.

Органом досудового розслідування стало Управління МВС в Полтавській області. Кримінальне провадження зареєстровано під N12014170000000459.
А вже у грудні місяці, за командою прокурора Стрелюка, справа була закрита.
Більше десяти мільйонів гривень прямих збитків бюджету міста Полтави.
За невеликий, для Стрелюка, хабар в сумі 300 000 доларів США.

Завдячуючи певним героям наступного нашого розслідування, ГПУ зацікавилася цією корупційною Мамая-Стрелюка оборудкою. Міліцію змусили скасувати своє закриття кримінального провадження, і, відкрити нове.
Відпрацьовуючи отримані кошти, Стрелюк дає команду повернути, вилучені при обшуку, документи фінансово-господарської діяльності ТОВ "Промпостач і К".
Незважаючи на те, що в рамках нового кримінального провадження вже була призначена судово-економічна експертиза. На яку, замість вилучених та повернутих 3 мішків документів, надіслали декілька, не вартих уваги, папірців.

Це одна, маленька історія, про "чесного" недолюстрованого Стрелюка.
З циклу невигаданих історій.
Як і історія про "СТС - 3".Кримінальна справа відносно посадових осіб "Укргазвидобування", та багато інших.
Але про це вже незабаром.
Як і про дещо інше. З часів Майдану...

Коментарі