•  

Мінекономрозвитку заявило про зниження тіньової економіки

00

За підрахунками Мінекономрозвитку рівень тіньової економіки в Україні за перший квартал поточного року знизився на 4 пункти у порівнянні з аналогічним періодом 2017-го і становив 33% від офіційного ВВП.

http://www.me.gov.ua/News/Detail?lang=uk-UA&id=c7ccd89c-0a4f-4020-be28-2ab41e2eb4d1&title=RivenTinovoiEkonomikiVUkrainiVIKvartali2018-RokuZmenshivsiaNa4-VidsotkoviPunkti

Серед факторів, які сприяли детінізації міністерство зазначає:

- збереження головних ознак макроекономічної стабільності і позитивних економічних тенденцій в умовах реалізації політики, спрямованої на розширення внутрішнього попиту. Цьому сприяло, зокрема, підвищення доходів населення і сприятливих зовнішніх умов;

- зміцнення інвестиційної складової економічного зростання в умовах продовження процесів реформування економіки, збереження високого рівня ділової активності бізнесу та поліпшення очікувань.

Проте динаміка детінізації української економіки стримується факторами, що негативно впливають на розвиток економіки держави в цілому. Серед них значні коливання фінансової системи країни і наявність непідконтрольних владі територій.

Раніше МВФ оцінив розмір тіньового сектору української економіки у 44,8%.

Читайте також: Лише половина самозайнятих осіб сплачує податки.

http://bastion.tv/news/lishe-polovina-samozajnyatih-osib-splachuye-podatki/

Коментарі