•  

Міністерство культури України оголошує всеукраїнський конкурс на кращий ескіз знака ордену Героїв Небесної Сотні

1340
Міністерство культури України оголошує всеукраїнський конкурс на кращий ескіз знака ордену Героїв Небесної Сотні

Програму та умови проведення всеукраїнського конкурсу розроблено з метою визначення кращого конкурсного проекту знака ордена Героїв Небесної Сотні.

Цей орден встановлюється для відзначення осіб за громадянську мужність, патріотизм, відстоювання конституційних засад демократії, прав і свобод людини, активну благодійну, гуманістичну, громадську діяльність в Україні, самовіддане служіння Українському народу, виявлені під час Революції гідності (листопад 2013 року – лютий 2014 року), інших подій, пов’язаних із захистом незалежності, суверенітету і територіальної цілісності України. Конкурс буде проводитися з 23 по 28 липня. Виставка конкурсних робіт буде з 28 липня по 4 серпня, а підводити підсумки щодо кращої роботи фахівці будуть до 31 липня.

У Конкурсі можуть брати участь усі бажаючі. До участі у Конкурсі допускаються роботи, що надійшли на електронну адресу <strong>(izoart@mincult.gov.ua, monument@mincult.gov.ua,vistavka@mincult.gov.ua, pashkova@mincult.gov.ua) або поштову адресу Мінкультури України з поміткою «на конкурс» (01601, м. Київ, вул. Франка, 19) в період з 16 по 25 липня 2014 року включно.

Для учасників Конкурсу встановлюються 3 премії:

1-а премія – 20,0 тис.грн.;

2-а премія – 15,0 тис.грн.;

3-я премія – 10,0 тис.грн.

2-а та 3-я премії можуть не присуджуватися за рішенням Комісії.

Комісія може запропонувати кільком учасникам спільно доопрацювати відзначені проекти.

Вимоги до знака ордена: знак ордена не повинен відтворювати існуючі державні нагороди України та іноземних держав; в знаку ордена не може використовуватися символіка політичних партій та громадських організацій України; знак ордена повинен передбачати кріплення до стрічки для носіння знака ордена на грудях або на шиї (на розсуд учасника Конкурсу); розмір знака ордена в натуральну величину не може перевищувати 45 мм у ширину для знака ордена, що носиться на грудях і 60 мм у ширину для знака ордена, що носиться на шиї. Ширина стрічки для знака ордена, що носиться на грудях, має становити 28 мм, для знака ордена, що носиться на шиї – 45 мм; знак ордена може передбачати замінники для повсякденного носіння: мініатюру, планку та розетку; знак ордена не повинен потребувати використання для його виготовлення дорогоцінних та напівдорогоцінних каменів, а також їх імітацій (стразів).

Коментарі