•  

​Міністерство освіти не певне, чи варто вчителям очікувати підняття зарплатні

110
​Міністерство освіти не певне, чи варто вчителям очікувати підняття зарплатні

Наболіла тема збільшення заробітної платні українським освітянам стала приводом для відеоконференції профільного міністра. Лілія Гриневич зазначила, що передбачене підняття оплати праці від 20 до 70% наразі під питанням, оскільки його має затвердити вже новопризначений уряд.

Чиновниця наголосила, що реалізація норм відповідної постанови Кабінету Міністрів України коштуватиме державному бюджету 19 мільярдів 5 мільйонів гривень. Зазначений документ був ухвалений якраз напередодні цьогорічних парламентських виборів.

«Реальну долю підвищення зарплатні мінімум на 20% для всіх освітян буде вирішено вже восени. Тобто тоді, коли набудуть чинності повноваження нового уряду і буде визначено, чи застосовувати ухвалену нами постанову», — сказала пані Гриневич.

Вона також наголосила, що збільшення оплати праці стосуватиметься тих, хто зараз має найнижчі зарплати. А це перш за все — вихователі дитячих садків, майстри виробничого навчання у закладах професійної освіти й молоді вчителів, які на старті своєї шкільної кар'єри мають мінімальні заробітну плату.

Схоже

Затоплений садочок у Полтаві: батьки незадоволені пропозиціями відділу освіти (відео)

В Естонії боротимуться з мультикультурною пропагандою в освіті

Міністр освіти Ганна Новосад хоче провести масштабні скорочення вчителів

До полтавського вузу завітав із лекціями професор із Австрії

​Школяр з Пирятина — один з переможців Всеукраїнської науково-практичної виставки

Коментарі