•  

Міністр Омелян «накинув» очільнику «Укравтодору» 100 000 грн до зарплатні

220
Міністр Омелян «накинув» очільнику «Укравтодору» 100 000 грн до зарплатні

Виконуючому обов'язки голови державної компанії «Укравтодор» Славомиру Новаку нарахували надбавку до зарплатні у 900% за інтенсивність праці та виконання особливо важкої роботи. Таку інформацію опублікував журналіст Сергій Мальнев.

У офіційному документі Мінінфраструктури пояснюється, що надбавка призначена після розгляду листа «Укравтодору». Також у Міністерстві пояснили, за що Новак її отримав.

– Міністерство інфраструктури погоджує встановлення виконуючому обов'язки Голови Державного агентства автомобільних доріг України Новаку С.Р. за результатами роботи у січні та лютому 2017 року надбавки за інтенсивність праці у розмірі 300% посадового окладу, надбавки за виконання особливо важкої роботи у розмірі 300% посадового окладу, премії у розмірі 300% посадового окладу, – написали у документі.

Журналіст зазначив, що з урахуванням офіційної зарплатні Новака у 12 000 грн, той отримав більше 100 000 грн надбавки.

Нагадаємо, українські дороги стали одними з найгірших у світі: у рейтингу Всесвітнього економічного форуму вони зайняли 137 місце зі 144. Гірші дороги тільки у Молдові, Румунії, Монголії, Гвінеї і Гаїті.

Віктор Карпенко

Коментарі