•  

Міноборони України роз’яснило деталі 4 хвилі мобілізації

2200
Міноборони України роз’яснило деталі 4 хвилі мобілізації

Всі мобілізовані обов'язково пройдуть підготовку перед відправленням в зону АТО, заявляє Міністерство оборони України.

Радник міністра оборони Ганна Коваленко, в ефірі каналу Еспресо.tv , розповіла деталі нової хвилі мобілізації, яка готується в Міноборони, передає zn.ua.

«Підготовка до мобілізації йде. Вона буде часткова, про точну кількість поки повідомити не можу. З документів треба мати військовий квиток. Чекаємо зараз рішення парламенту про статус учасника бойових дій, зараз проходить процес узгодження», - сказала в ефірі Коваленко.

За словами радника міністра оборони, як тільки процедура узгодження статусу учасника бойових дій буде прийнято, то далі весь процес стане «відшліфованим і доведеним до повного автоматизму», - повідомила Коваленко.

«Кожен мобілізований пройде як мінімум кілька тижнів підготовки. А вже після цього вони поїдуть туди : хто на передову, а хто займатися іншими функціями - зона АТО дуже велика і завдань для виконання там багато. Головна мета нової мобілізації - це ротація бійців», - додала Коваленко.

Про кількість майбутніх мобілізованих радник міністра оборони поки не знає. «Кількість буде залежати від ситуації, яка буде розгортатися в самий найближчий час», - повідомила Ганна Коваленко.

Міністр оборони України Степан Полторак впевнений в тому, що Україні обов'язково потрібно сформувати резервну армію. За словами Полторака, резервна армія необхідна в разі початку повноцінної війни.

Коментарі