•  

Миргородці просять Порошенка і Яценюка відмінити Сорочинський ярмарок, бо обласна влада їх не чує

2830
Миргородці просять Порошенка і Яценюка відмінити Сорочинський ярмарок, бо обласна влада їх не чує

Миргородці підготували звернення до Президента та Прем’єр-міністра України з проханням відмінити Сорочинський ярмарок-2014. Жителі Великих Сорочинців також готові перекривати дороги, якщо влада їх не почує.

Про це повідомила прес-служба Миргородської міської ради.

«На переконання миргородської громади, у цей час проводити масові гуляння та піддавати їх учасників і гостей небезпеці – аморально. Щорічно ярмарок відвідують тисячі гостей з усієї України та з-за кордону. У цьому році гарантувати безпеку такої кількості людей буде дуже складно, адже чимало міліціонерів і спецпризначенців задіяні в зоні АТО чи охороняють стратегічні об’єкти. На думку українських силовиків, не виключенай можливість терористичної загрози» - пояснила прес-служба.

За її інформацією, керівництво міста Миргород і району раніше вже зверталося до голови Полтавської облдержадміністрації із клопотанням про недоцільність проведення Національного Сорочинського ярмарку у 2014 році. Свою позицію вони пояснили турботою про безпеку місцевих жителів, а також гостей і учасників торжища у зв'язку зі складною суспільно-політичною ситуацією та подіями на сході України. Однак конкретної відповіді обласна влада так і надала.

Прес-служба також повідомила, що жителі Великих Сорочинців заявили про готовність перекрити дороги тим, хто хоче нажитися на чужому горі, і влаштувати свято під час війни. За словами селищного голови Юрія Донченка, громада налаштована рішуче.

Коментарі