•  

Миргородський Сиркомбінат зупинився через агресію Росії

1360
Миргородський Сиркомбінат зупинився через агресію Росії

      Миргородський Сиркомбінат припинив свою роботу через агресивну політику Росії по відношенню до України, зокрема у торговій сфері. Наразі обладнання заводу законсервоване. Колектив підприємства намагаються зберегти.

      Про це повідомила прес-служба Миргородської міської ради.

     «Підприємство зупинилося 31 липня. Зараз воно працює як молокоприймальний пункт, з якого сировина відвантажується на інші переробні заводи, що входять до складу ДП «Мілкіленд-Україна». Нині Миргородський сироробний комбінат - збиткове підприємство, і виробляти тут продукцію немає сенсу. Залишків продукції вистачить, щоб торгувати нею щонайменше до кінця року. 

       В основному на роботу підприємства вплинула суспільно-політична ситуація у країні, адже 70-90% ринків збуту продукції сиркомбінату – Росія», - розповів директор ТОВ «Миргородський сироробний комбінат» Олександр Демиденко. 

       За інформацією прес-служби Миргородської міської ради, на підприємстві сьогодні працює 80 фахівців, хоча необхідно всього 25. Керівництво заводу намагається максимально зберегти колектив, щоб у разі поліпшення ситуації на ринку, запустити виробничий процес. Якщо ситуація стабілізується, відновити роботу на заводі можуть через 8-9 місяців. 

      Долею працівників Сиркомбінату переймається й миргородський міський голова Сергій Соломаха. 

     «Я вимагаю від відповідних міських служб зробити усе для того, щоб вивільнені працівники Миргородського сироробного комбінату якнайменше постраждали. Адміністрації комбінату теж слід вжити всіх заходів для того, щоб не розгубити в цей час кадровий потенціал підприємства» - зауважив Соломаха. 

      За словами мера, треба попри всі труднощі зберегти завод, адже від його функціонування залежить благополуччя миргородців і наповнення міського бюджету.

Коментарі