•  

Міська податкова перетвориться на Державну податкову інспекцію у м. Полтаві Головного управління ДФС у Полтавській області

1760
Міська податкова перетвориться на Державну податкову інспекцію у м. Полтаві Головного управління ДФС у Полтавській області


17 травня міська податкова перетвориться на Державну податкову інспекцію у м. Полтаві Головного управління ДФС у Полтавській області, про це інформує інформаційно – комунікаційний відділ Державної податкової інспекції у м. Полтав

Виконуючим обов'язки начальника Державної податкової інспекції у м. Полтаві Головного управління ДФС у Полтавській області призначено Мельника Дмитра Михайловича.

Крім того, на виконання Постанови Кабінету Міністрів України №311 від 06.08.2014 року «Про утворення територіальних органів Державної фіскальної служби та визнання такими, що втратили чинність, деяких актів Кабінету Міністрів України» 12 березня 2015 року внесено запис до Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців щодо прийняття рішення про припинення юридичної особи – Державної податкової інспекції у м. Полтаві Головного управління Міндоходів у Полтавській області шляхом приєднання до Державної податкової інспекції у м. Полтаві Головного управління ДФС у Полтавській області.

Строк для пред'явлення кредиторських вимог становить 2 місяці з моменту публікації оголошення в Бюлетні державної реєстрації юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців, тобто до 17 травня 2015 року.

У березні було проведено державну реєстрацію Державної податкової інспекції у м. Полтаві Головного управління ДФС у Полтавській області.

Відповідно до витягу з Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців зареєстрована юридична особа має:

повну назву – Державна податкова інспекція у м. Полтаві Головного управління ДФС у Полтавській області;

реєстраційний номер в ЄДР – 15881020000014494;

ідентифікаційний код – 39680655;

місцезнаходження – 36014, Полтавська область, м. Полтава, вул. Фрунзе, будинок 155;

телефон – (0532) 63-59-70.

Коментарі