•  

Міська рада дасть учасникам АТО по тисячі гривень. Піар чи реальна допомога?

1320
Міська рада дасть учасникам АТО по тисячі гривень. Піар чи реальна допомога?

Міська влада вирішила надати громову підтримку захисникам Вітчизни, - повідомляє poltavska.info

Згідно Програми соціального забезпечення та соціального захисту населення м. Полтава «Турбота» провести виплату одноразової матеріальної допомоги учасникам бойових дій та інвалідам війни, які захищали незалежність, суверенітет та територіальну цілісність України і брали безпосередню участь в антитерористичній операції, забезпеченні її проведення – мешканцям міста Полтава (за зверненнями) по 1000 (одна тисяча) гривень кожному на загальну суму 200000 (двісті тисяч) гривень через ПОД АБ «Укргазбанк».

Рішення надати допомогу учасникам АТО та інвалідам війни, безперечно, правильне. Але програма "Турбота" має діяти не разово й не напередодні виборів, а щомісячно. Людина, яка втратила здоров'я, захищаючи незалежність України, протсо не зможе прожити на інвалідну пенсію, а отримана тисяча в неї піде на ліки чи операції з відновлення здоров'я.

Якщо міська влада справді турбується про військових та постраждалих і скалічених, унаслідок АТО, чому не зробити таку виплату щомісячною? Гроші, що витрачаються на передвиборчий цукор та газети, можна направити на потреби учасників військових дій. 

Цим міська влада покаже, що вона дійсно переймається проблемами військових. А так, схоже на черговий піар, тепер уже на військових. Але кому він треба? Люди з фронту знають ціну словам, точніше, їх безцінок. Хочеш допомогти, допоможи ділом. 

Коментарі