•  

Міська влада нищить історичні пам'ятки Полтави

4730
Міська влада нищить історичні пам'ятки Полтави

На місці історичної будівлі Музичних класів Ф.І. Базилевич, яку останнім часом (до пожежі) експлуатувала під свій офіс "Партія регіонів", триває будівництво нового офісного центру.


Той факт, що до колон, запланованих в архітектурному плані будівлі й витриманих в одному стилі з усією спорудою століття тому, зараз незрозуміло  в якому стилі, новітні будівельники на замовлення колишніх міліціонерів, власників історичної пам'ятки, "доліплюють" каркас нового офісного центру, свідчить, щонайменше, про відсутність естетичного смаку в забудовника.

Міська влада Полтави та її очільник показали своє ставлення до історичних пам'яток: спалена будівля Музичних класів, зруйнована пам'ятка національного значення Кадетський корпус, занехаяний будинок-палац у Мавританському стилі підрядчика Бахмутского для своєї коханки (на цій самі вулиці) та забудовою історичного центру Полтави високоповерхівками. 

Такими темапи за 10-20 років, у історичному центрі Полтави будуть лише торгові центри, офісні приміщення й зведені нашвидкуруч та з порушенням архітектурно-будівельних норм житлові масиви, які не несуть жодної естетики. Історичні пам'ятки міська влада просто знищить, як вона знищила вишукану будівля Музичних класів і як знищує Кадетський корпус. Історія й пам'ять ні Мамаю, ні Матковському не потрібна. Це вони довели своїми справами під час обіймання посади міських очільників.

Стан історичної пам'ятки національного значення - Кадетського корпусу

Житловий корпус "Кадетський". Жодної естетики.

Коментарі