•  

Міська влада оголосила про тотальний ремонт міста. За три місяці до виборів.

5120
Міська влада оголосила про тотальний ремонт міста. За три місяці до виборів.

poltavska.info оголосила, що міська влада активно береться за реконструкцію та відбудову Полтави. Давайте разом тверезмо поглянемо на цю заяву та оцінимо, як слова міськвлразіпідкріпляються справами. Спершу текст статті на інфо: 

 У Полтаві активно взялись за будівництво та реконструкцію. Окрім тендерів не реконструкцію Малої академії мистецтв, міська влада розпочинає реконструкцію кількох соціально важливих об’єктів.

Згідно із рішень міськвиконкому, капітальний ремонт чекає на Полтавської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 7 ім. Т.Г. Шевченка по вулиці Балакіна, 2.

Також запланована реконструкція приміщення басейну Полтавського дошкільного навчального закладу (ясла-садок) № 34 «Журавлик» по вулиці Ціолковського, 44.

В Рибцях відбудеться реконструкція Полтавської загальноосвітньої школи № 36 по вулиці Агітаційній,2 під дитячий садок.

А також місто візьметься за будівництво каналізаційної мережі в районі вулиць Грушевського та Київського шосе.

Розпочинає, чекає, запалнована, відбудеться, візьметься - чи не здається вам, що забагато недоконаного виду та майбутнього часу, як для оголошення про ремонт будівель міста.

5 років цілковитої бездіяльності (взяти хоча б Кадетський корпус - але про нього далі) виливаються в обіцянки Мамая та поплічників відбудувати місто за 3 місяці до виборів. Чи не дивно? Олександр Федорович пішов іще далі, і пообіцяв збудувати спорткомплекс. Цитата Мамая з інтерв'ю для "Кола": 

– Комплекс зводиться виключно за кошти міського бюджету.
На його будівництво передбачено 60 млн. грн, 11 млн. грн. – вже закладені. Сума велика, але ж мова йде про покращення здоров'я підростаючого покоління! Наш обов'язок зробити так, аби діти вели активний спосіб життя, адже стан здоров'я дитини – запорука успіху в майбутньому! (О. Мамай)

60 млн. грн. на незбудований спорткомплекс викидає зараз Олександр Мамай, тоді як в самісінькому центрі Полтави сьогодні-завтра може остаточно зруйнуватися історична пам'ятка національного значення - Кадетський корпус. Останній для міського очільника - лише величезна камера схову. Раніше Мамай ховав тони гречки в приміщенні пам'ятки, за цю гречку, нагадаємо, він купив собі крісло міського голови, а нещодавно журналістами "Останнього Бастіону" в приміщеннях корпусу були знайдені плакати "Совісті України", що виконують функцію навігатора для стареньких: банери вказують, куди йти, щоби отримати 8 кг. мамаєвського цукру.  

http://bastion.tv/news/zberezhi-svoyu-fortecyu-vid...

Спортивний комплекс Мамай за останні 3 місяці керування містом звести не встигне, це факт. Так прораб будівництва Іван Олексійович  в інтерв'ю "Колу" зазначив:

– Мабуть, міський голова казав, що коробка буде до кінця року, а не до кінця літа? Бо зробити її до осені не можливо. Тим більше в нас була пауза в будівництві поки приймали бюджет та виділяли кошти.

Поживемо побачимо, чи добудують спортивний комплекс нашим дітям за рахунок міського та обласного бюджету та сприяння інвесторів (так указує міський очільник), і чи зможуть звичайні полтавці відвідувати його.

Поки ж фактом залишається те, що ні владі міста, ні області не потрібні інші пам'ятки, на яких не вдасться пропіаритися й виїхати на майбутніх виборах у жовтні. Ми маємо на увазі гордість Полтави - Кадетський корпус, невід'ємну частину ансамблю Круглої площі, пам'ятку національного значення. Зараз споруда - ганьба міста, а зробили її такою ніхто інші, як головні піарники - та сама міська й обласна влади, які відхрестилися від напівзруйнованої пам'ятки. 

Та куди там, ніхто з посадовців навіть не прийшов на прибирання, влаштованого ГО "Останній Бастіон" у рамках проекту "Збережи свою фортецю". То, може, слід відрізняти зерно від полови? Якщо той самий Мамай чи Головко хоче зробити щось для міста, чому треба кидати слова на вітер й обіцяти шикарні спорткомплекси чи ще щось колись, у майбутньому? Чому не можна долучитися до відновлення Кадетського корпусу, анонсованого "Останнім Бастіоном" зараз?

Ми надсилали на електронну скриньку міськради

Шановний Олександре Федоровичу, ГО "Останній Бастіон" запрошує Вас та керівний склад і всіх співробітників міської ради та виконавчого комітету особисто прийти на всеполтавське прибирання пам'ятки національного значення Кадетського корпусу.

Сподіваємося, що ви долучитися до ініціативи жителів міста та покажете, що вам не байдужа доля міста та наш спільний добробут. Чекаємо на вас!

Із повагою, ГО "Останній Бастіон"

Бо таки справи важче робити, ніж просто говорити й обіцяти, що все буде добре. Колись. Потім.

Ми неоднаразово прибирали територію Кадетського корпусу й запрошували посадовців міськ- та облради на прибирання. Пане Мамаю, пане Головко? Де ви? Чи прийти в суботу на кілька годин із робочим інвентарем так складно? - Саме це, на нашу думку, є турбота за містом. Такі ось справи, а не слова про будівництво спорт- чи інших комплексів.

Ми у свою чергу нагадуємо, що всі охочі можуть долучитися до проекту "Збережи свою фортецю", де ми зусиллями "Останнього Бастіону" та громади власноруч відновлюємо Кадетьский корпус. Слідкуйте за новинами та анонсами подій і прибирань. 

Члени й активісти ГО "Останній Бастіон" переконані, що будувати й відновлювати місто протрібно не за 3 місяці до виборів. Чому політика стає визначалбним фактом у збереженні нашої культурної спадщини?

Ми самі, своїми силами та силами тисяч активних полтавців змінюємо своє місто вже зараз, бо знаємо, що ніхто з чиновників міської чи обласної ради нам не допоможе в цьому. "Останній Бастіон" відкритий до співпраці й ми будемо раді, якщо міський або обласний голови прийдуть й допоможуть нам, попрацювавши разом із сотнями містян та прибравши Кадетьский корпус або іншу пам'ятку, допоможуть покласти асфальт чи зробити пісочниці діятм своїми руками. Але сподіваємося й віримо ми у власні сили, Божу поміч та силу тисяч полтавців.

Разом збудуємо місто, в якому хочеться жити.

За інсайдерською інформацією нам відомо, що Геннадій Сікалов як головний кандидат на посаду міського очільника на майбутніх міських виборах, поставив Олександру Мамаю умову: у разі перемоги Сікалова на виборах, Мамай має передати йому місто в ідеальному стані - з нормальною інфраструктурою: гарними дорогами, чистими хідниками, справним освітленням вулиць тощо.

Дороги після ультиматуму від ГО "Останній Бастіон" та Геннадія Сікалова Мамай почав робити. Зараз асфальт ремонтують майже по всьому місту. Такий собі "дємбєльский акорд" від Олександра Федоровича. А вся річ у тім, що Геннадій Сікалов пообіцяв Мамаю: якщо "Совість" передасть місто головному бастіонівцю в поганому стані, Сікалов змусить Мамая протягом кількох років відновлювати місто на посаді двірника за награбовані мамаєм із міськради кошти.

Тому ми з розумінням ставимося до поспішного (подекуди, щоправда, неякісного, але все ж) ремонту міста його нинішнім очільником. 

Таки Олександр Федорович прийшов до розуміння, хто в Полтаві головний і поквапом починає закладати ями, діри та інші прогалини, до яких він та його попередник - Андрюша "Половинка" довели місто за своє правління. 

Ще є сумніви, хто в Полтаві головний? 

Коментарі