•  

Міські податківці нагородили переможців конкурсу «Майбутнє країни – у мріях дитини»

770
Міські податківці нагородили переможців конкурсу «Майбутнє країни – у мріях дитини»

9 жовтня 2015 року в приміщенні Обласного центру естетичного виховання учнівської молоді відбулося урочисте нагородження переможців та лауреатів першого етапу Всеукраїнського конкурсу дитячої творчості «Майбутнє країни – у мріях дитини». Проведення цього конкурсу вже стало традиційним і щорічно по всій Україні підростаюче покоління, демонструючи свої таланти, змагається за перемогу. Конкурс “Майбутнє країни – у мріях дитини” став для школярів чудовою нагодою реалізувати свої таланти, продемонструвати власні творчі здібності. А для податківців – можливістю реалізувати свою виховну мету, адже завдяки проведенню цього конкурсу діти виявляють інтерес до податкових знань та вперше замислюються про зміст податків.

Нагороди юним талантам вручали: заступник начальника Державної податкової інспекції у м. Полтаві Олег Бакум, директор Полтавської дитячої художньої школи Лідія Орел, голова громадської спілки «Полтавський Бастіон» Тетяна Солоділова, начальник відділу комунікацій Державної податкової інспекції у м. Полтаві Тетяна Гуржій.

«Діти, котрі стали кращими у цьому конкурсі, у своїх роботах продемонстрували власне унікальне бачення необхідності сплати податків. Нам дуже важлива ця думка, адже в роботах проглядається дитяча безпосередність та чиста душа. Їхня перемога – це ще один крок до нашої мети – формування високої податкової культури, – розповів заступник начальника ДПІ у м. Полтаві Олег Бакум.

Учасники конкурсу змагалися за першість за трьома традиційними напрямами – «Художні твори», «Літературні твори» та «Комп’ютерна графіка». У першому етапі конкурсу прийняли участь 104 юних полтавця, які створили 83 художні твори, 3 твори комп’ютерної графіки та 18 літературних.

Крім 1, 2 та 3 місць за двома віковими категоріями 9-11 та 12-15 років також були відзначені переможці в окремих номінаціях: «Оригінальність розкриття теми», «Найкраща техніка виконання», «Глибина розкриття теми», «Оптимістичність бачення» та «Наймолодший учасник». Троє учасників отримали подарунки за перемогу у номінації «Подарунок від спонсора» (Територіального відділення ВГО «Асоціації платників податків України» у Полтавській області та Громадської спілки «Полтавський бастіон»).

Урочисте нагородження доповнювали яскраві виступи вихованців ОЦЕВУМу.

Наприкінці урочистостей до дітей звернулась начальник відділу комунікацій ДПІ у м. Полтаві Тетяна Гуржій, привітала усіх переможців та побажала і надалі здобувати яскраві нагороди за творчість, креативність, індивідуальність у виконанні робіт. А тим, хто не здобув перемоги цього разу, побажала неодмінно здобути свою нагороду наступного року.

Також вона привітала педагогів, які націлювали дітей, ділились своїм досвідом, допомагали проявити себе та вручила їм подяки за плідну співпрацю.

Відділ комунікацій

Державної податкової

інспекції у м. Полтаві

Коментарі