•  

Міськрада не підтримала прихильників блокади Донбасу

660
Міськрада не підтримала прихильників блокади Донбасу

Депутати Полтавської міськради не підтримали ініціативу щодо звернення депутатів міськради до Президента України та інших органів щодо блокади торгівлі з Російською Федерацією та торгівлю із ОРДЛО.

За результатами голосування депутатам не вистачило голосів. 19 депутатів підтримали Проект рішення, 5 проголосували проти, 9 депутатів утрималися, а ще 9 – не голосували.

Нагадаємо, на позачерговій сесії обласної ради також не вдалося прийняти звернення, оскільки не вистачило кількості депутатів у залі засідань. З 84 депутатів на сесію з’явилося 29. Для того, щоб почати засідання, за регламентом у залі має бути 43 депутати. Основна причина прогулів – політична.

Довідково: наприкінці січня громадські активісти та ветерани війни на Сході почали блокувати залізничні шляхи, якими везуть вугілля з окупованих території для підконтрольних Україні ТЕС. 13 березня спецпризначенці розігнали один із блок-постів, що блокував торгівлю. Після декількох мітингів під ОДА активісти закликали обласну владу звернутись до керівництва держави. Вимоги – звільнення затриманих, припинення економічних відносин з «ДНР» та «ЛНР», визнання Росії агресором, ухвалити закон «Про тимчасово окуповані території» та звільнити Міністра МВС Авакова – вважають в облраді.

Віктор Карпенко

Коментарі