•  

Мітинг проти сепаратизму провели в Полтаві

1651
Мітинг проти сепаратизму провели в Полтаві

Вимагали розслідувати злочини паплюження меморіальних дощок атовцям.

150 мітингувальників зібралися сьогодні під Головним управлінням національної поліції. Вони вимагали від правоохоронців знайти злодіїв, які пошкодили 5 меморіальних дощок у Полтаві. З-поміж вимог до поліції та СБУ – розібратися з цієї ситуацією і притягнути винних до відповідальності.


Як заявляють протестувальники, СБУ знає тих, хто винний у цьому інциденті, але не доклало жодних зусиль для вирішення ситуації. Також за словами організаторів, цей захід є вимушеним, оскільки людям набридла байдужість та бездіяльність органів влади.

Зібралися як представники громадських організацій, так і ультрас ФК «Ворскла», які учора після гри з «Волинню» (2:1) анонсували сьогоднішній мітинг.

Начальник ГУ НП Полтавської області Олег Бех розповів, що зараз здійснюється перевірка патрульних поліцейських, які на той час перебували на зміні. Також він наголосив на тому, що судити винних за статтею «сепаратизм» - неможливо, оскільки, такої статті немає. 

Нагадаємо, учора вночі в Полтаві невідомі розбили 5 меморіальних дощок полеглим у війні на Сході країни полтавцям. Такий інцидент стався вже не вперше. Минулого разу вандали пошкодили 3 меморіальні дошки в кінці весни цього року. Також, випадки паплюження пам'яті були стосовно графіті полеглим українцям (біля стадіону «Ворскли»).

Коментарі

  • Олег Карпенко (12 вересня 2016, 22:03)

    Никак не могу понять, чем завинили памятные доски. Это уже слишком. Нужно быть совсем больным чтоб такое сделать