•  

Мітинг за федералізацію в Полтаві, котрий одразу нарекли сепаратиськимм, зібрав аж трьох прихильників!

824
Мітинг за федералізацію в Полтаві, котрий одразу нарекли сепаратиськимм, зібрав аж трьох прихильників!

Весь тиждень Інтернетом пістріли заклики відвідати недільний мітинг і підтримати ідею федералізації Полтавської області. Розповсюджувала їх громадська організація «Український грім». Але вже ближче к кінцю тижня стало зрозуміло, що патріотичність мешканців Полтавщини не залишить осторонь подібні заклики. Так і сталося. Мітинг котрий був запланований на 16 годину був змитий хвилею Полтавців під прапорами України. Загалом близько 100-200 осіб.

Відшукати прихильників ідеї федералізації було не просто. Та все ж таки, через 40 хвилин від початку мітингу, почали лунати вигуки «Ганьба» та «їдь обратно до Росії», як виявилось, прихильники федералізації все ж таки є! Приблизно 3 особи, котрі і були ініціаторами мітингу.

В оточені натовпу та представників «правого сектору» вони протримались недовго і вже за кілька хвилин у супроводі «почесної варти» - міліціянтів, поспішили зникнути подалі.

Чи то через негоду, чи через відсутність опонентів, вже через години натовп майже повністю розійшовся.

Коментарі

 • Допа (13 квітня 2014, 22:51)

  Какой референдум???? На что вы надеетесь?

 • Синявский (13 квітня 2014, 22:35)

  Надеятся на то, что Полтава станет отдельной республикой и все заработанные деньги пойдут на благо города? Будьте патриотами! Таким макаром Кременчуг отделится от Полтавы и что мы тогда будем иметь? Харош мечтать! Враг у ворот, друзья!

 • Доцент (13 квітня 2014, 22:23)

  А референдум по вопросу федерализации провести слабо?

 • Допа (13 квітня 2014, 18:15)

  да какой сепаратизм в Полтаве!? Гнать под жопу всех!!!!