•  

Міжнародний фестиваль кіно показав документальні стрічки в Полтаві

330
Міжнародний фестиваль кіно показав документальні стрічки в Полтаві

В Полтаву приїхав тринадцятий Мандрівний міжнародний фестиваль документального кіно про права людини DocudaysUA.

В Полтавській обласній універсальній науковій бібліотеці ім. Котляревського пройшла презентація програми міжнародного кіно-фестивалю DocudaysUA.

Цьогорічною темою кінопоказів стала проблема прав людини та їх захисту. Було представлено фільми як українських так і зарубіжних режисерів. Серед них: «Заробітчанський шлях» Олени Федюк, «Про чоловіків та війну» Лорана Бекю – Ренара, «Задириста горобка» Нанфу Вонга та «Жіноча «Солідарність» Марти Дзідо та Пьотра Шлівовського.

Не залишили поза увагою організатори заходу й українську тематику. Вони презентували фільми, що базуються на реальних подіях часів Майдану.

–Сьогодні, 21 листопада, відзначається День Гідності та Свободи, ми не могли залишити поза увагою фільми важливої для сьогодення тематики Майдану та АТО. Тому сьогодні представляємо вам фільми із циклу «Енциклопедія Майдану» режисера Сергія Лисенка, – розповів представник DocudaysUA в Полтаві Андрій Кінаш.

Окрім цього, протягом цього тижня в місті відбудеться показ фільмів фестивалю в центральній міській бібліотеці та Літературно – меморіальному музеї В.Г. Короленка.

Коментарі