•  

МНС Росії почало формувати 9-й «гумконвой» для Донбасу

220
МНС Росії почало формувати 9-й «гумконвой» для Донбасу

Підготовка до відправки дев’ятого «гуманітарного конвою» на Донбас розпочалася, передає видання «УНН» з посиланням на начальника прес-служби МНС Росії Олександра Дробишевського.

«Конвой буде відправлено, як тільки все буде готово», - пояснив він.

Відзначимо, що в МНС РФ не повідомляють інформацію про дату відправлення вантажів до Луганської та Донецької областей. Втім, у прес-службі не заперечують, що так званий дев'ятий «гумконвой» з Росії буде відправлений.

Як повідомляло видання, в МНС РФ пообіцяли, що доставка гуманітарної допомоги жителям сходу України буде продовжуватися, поки в цьому буде необхідність.

Нагадаємо, що Росія вже вісім разів вводила на підконтрольні проросійським сепаратистам території Донбасу автоколони з невідомим вантажем, які вона називає «гуманітарними конвоями», без дозволу української сторони, без супроводу представників Міжнародного комітету Червоного Хреста, порушуючи міжнародні норми.

Також спостерігачі місії ОБСЄ заявили, що у складі останнього восьмого російського «гумконвою», який прибув в Україну 30 листопада, були 43 машини: 21 вантажний автомобіль, 18 бензовозів і чотири автомобілі супроводу.

У РНБО повідомили, що українські прикордонники знову не змогли здійснити контроль вмісту автомобілів із восьмого «гуманітарного конвою».

Варвара Самохіна

Коментарі