•  

Молоді полтавці влаштують незвичний перфоманс

730
Молоді полтавці влаштують незвичний перфоманс

Сьогодні у «Львівській майстерні шоколаду» розпочнеться спільний авторський вечір Анни Єгорової та Дениса Стерна.

Автори запевняють, що це буде незвичайний перфоманс: ефект присутності не вимагатиме жодного втручання з боку глядачів чи поетів. Сюжет у нього дуже простий: двоє старих друзів — Анна та Денис — зустрінуться після довгої розлуки, сядуть випити горня кави і порозмовляти про життя.

Анна та Денис — представники полтавської молодої поезії, та за свій молодий вік досягли досить багато на цьому поприщі. Зокрема, Анна — учасниця кількох великих літературних фестивалів і переможниця поетичних конкурсів. Крім того, ця дівчина — одна з засновників НМО «Magnum Opus», найбільших на Полтавщині незалежних літературних об’єднань.

Юнака на ім’я Денис Стерн знає пів-України, а його вірші цитують найбільші поетичні російськомовні групи однієї з соцмереж. Донедавна хлопець щомісяця організовував творчі салони — особливу форму затишних читань, — куди часто приїздили поети з різних міст України.

Поза тим, що автори пишуть різними мовами і на різні теми, їхні вірші у дечому схожі. Перш за все — рівнем майстерності, та крім того — реалізмом, щирістю та злободенністю. Приходьте на їхній поетичний вечір і переконаєтеся самі у тому, наскільки близькою вам буде їхня творчість.

Місце і час проведення можна переглянути у розділі Афиша

Катя Кролевська

Коментарі