•  

Молодик втягнув в кримінал свого неповнолітнього товариша

440
Молодик втягнув в кримінал свого неповнолітнього товариша

Працівники кримінальної міліції у справах дітей Полтавського райвідділу затримали 22-річного жителя Полтавщини, який втягнув свого товариша до злочинної діяльності.

Як стало відомо в ході слідства, молодий чоловік вирішив збагатитися за рахунок грабунку, проте самому йти на злочин йому було страшно і він вирішив взяти собі у спільники малолітнього товариша. Почувши про можливість отримати половину з усього награбованого, хлопець погодився без вагань.

Місцем злочину крадії обрали господарства своїх односельчан. Викрадали переважно металеві вироби, повідомили в прес-центрі Полтавського райвідділу.

«Правопорушників затримали. Відносно них відкрито кримінальні провадження по факту крадіжки ч.3 статті 185 Кримінального кодексу України. Крім того, 22-річному молодикові інкримінують ст. 304 Кримінального кодексу за втягнення неповнолітнього у злочинну діяльність. За це передбачено покарання до 7 років позбавлення волі», - говорить начальник СКМСД Полтавського РВ УМВС України в Полтавській області Артем Шарай.

Коментарі