•  

​Московський Улус повернеться до Великої Орди

330
​Московський Улус повернеться до Великої Орди


Польська газета Wyborcza повідомила, що Росію оформляють під китайський дах.

Китай віщує розвиток взаємного співробітництва з Росією, і в економіці і дипломатії. Це гарна новина для Росії, яку все більше ізолюють на міжнародному рівні у зв'язку з конфліктом в Україні

- Міжнародні події не мають ніякого впливу на відносини з Росією, - сказав глава китайської дипломатії Ван, який говорив з журналістами в кулуарах сесії китайського парламенту. У Росії можна відчувати вплив західних економічних санкцій, рубль падає і йде криза, викликана падінням світових цін на енергоносії, - ці слова міністра були зустрінуті з задоволенням.

Міністр підкреслив, що (Червоний) Китай і (Неочервона) Росія продовжуватимуть працювати рука об руку «в інтересах міжнародного миру і безпеки». Обидві країни роблять це протягом багатьох років в «сек'юріті-Каунсил» в структурі «Юнайтид нейшнз», де мають право вето.

Ван також вказав на швидке зростання взаємного товарообігу, який у минулому році склав 95,3 мільярда доларів. І скоро досягне $ 100 млрд. Китай також запросив Росію взяти участь у амбітних планах з розвитку інфраструктури.

Росія найближчим часом підпише з ним угоду про співпрацю в будівництві нового Шовкового шляху. Китайський флагманський проект передбачає будівництво залізниць, шосе, портів та іншої інфраструктури в Центральній і Південній Азії, які повинні відродити торгівлю на континенті. Обидві країни також побудують разом китайсько-російські авіалайнери, трубопроводи, АЕС, а також проведуть роботу в галузі фінансів.

Нагадаємо, що Росія досі незаконно окупує всю північ Китаю, зокрема провінцію Зовнішня Манчжурия з портовим містом Хайшенвайем, ака Владивостоком, нахабно захопленим російськими наркоторговцями в 1858 році під час війни Китаю проти іноземної наркоторгівлі, т.зв. Опіумної Війни.

Відділ моніторингу

Коментарі