•  

Москва визнала відправку до Сирії зброї і радників. Перекидання військ поки не визнає

110
Москва визнала відправку до Сирії зброї і радників. Перекидання військ поки не визнає

Російські військові експерти присутні в Сирії, повідомила представниця путінської банди «МЗС РФ» Марія Захарова в середу на тлі повідомлень про перекидання Москвою повноцінного військового угруповання в Сирію.

В останні дні інформація про перекидання російських військ до Сирії з'явилася в американській New York Times з посиланням на джерела в американській розвідці, а також в декількох провідних близькосхідних виданнях, що посилалися на сирійські джерела.

"Можу підтвердити і повторити, що в Сирії є і російські військові фахівці, які допомагають освоювати техніку", - нахабно заявила Захарова.

У вівторок наявність військових експертів в Сирії в інтерв'ю агентству Інтерфаксу підтвердив спецпредставник Кремля по Близькому Сходу і країнам Африки Михайло Богданов. А днем раніше ватажок путінської банди «МЗС» Сергій Лавров сказав, що Москва «визнає поставки Дамаску військової техніки для боротьби з тероризмом, з чого ніколи не робила секрету».

У Москві наполягають, що допомогу режиму Асада спрямована «виключно на боротьбу з тероризмом».

Нагадаємо, що в останні дні багато ЗМІ опублікували інформацію про те, що на базу під Дамаском прибувають російські літаки, і жива сила.

Також спостерігачі помітили дивний вантаж на борту російського великого десантного корабля "Микола Фільченков" після проходження ним 20 серпня зони чорноморських проток в напрямку Середземного моря.

У середу прийшло повідомлення, що за останні дні в Дамаску приземлилися 3 військово-транспортних літаки з Росії з вантажем військової техніки і солдатів.

На тлі спростувань в Кремлі в інтернеті з'явилася маса фотографій, зроблених російської солдатнею, перекинутої до Сирії. Росіяни стали викладати «Селфі» в мережі.

За цими фотографіями можна зробити висновки не тільки про географію їх проникнення в цю країну, але й про приблизний чисельний склад. Солдати з Росії прибувають до Сирії цілими підрозділами, повністю укомплектованими бойовою технікою і зброєю.

Що ж стосується географії інфільтрації в країну, то за опублікованими солдатами і матросами фото неважко зрозуміти, що відбувається це, в основному, морським шляхом і частково повітряним.

Коментатори відзначають, що саме з перекиданням в Сирію регулярних частин російської армії слід пов'язати активізацію там бойових дій, від яких страждає, в основному, цивільне населення.

Відділ моніторингу

"Останній Бастіон"

Коментарі