•  

МОВА ЗЛОДІЇВ. Ватажок банди «МЗС Росії» обматюкав міністра МЗС Саудівської Аравії

990
МОВА ЗЛОДІЇВ. Ватажок банди «МЗС Росії» обматюкав міністра МЗС Саудівської Аравії

Рукостискальний ватажок путінської тербанди "МЗС Росії" Калантаров, він же "Лавров", вилаяв матом, мовою кремлівських паханів, під час вчорашньої сходки, міністра Заксправ Саудії аль-Джубейра.

Про це свідчить відео, що з'явилося в інтернеті і активно поширюється користувачами соціальних мереж.

На кадрах з вчорашньої прес-конференції видно, як Калантаров («Лавров») під час виступу саудівського міністра тре чоло, а потім під гачкуватий ніс собі шепоче: «Дебіли, бл *» (Відео).

Що саме своїм висловлюванням хотів сказати путінський банддипломат, не відомо. Враховуючи, що саудівці вкрай злопам'ятні на образи на свою адресу, можна припустити, що Ер-Ріяд відповість Росії чимось більш істотним, ніж відповідна публічна лайка.

Під час сходки він разом з аль-Джубейром обговорювали ситуацію в Сирії і долю тирана Асада, якого підтримує Росія. Але Сауд виступає за відсторонення від влади Асада, проти режиму якого вже чотири роки триває війна.

Саудівська Аравія і Росія не подолали розбіжності в сирійському питанні, пишуть ЗМІ.

"Головною причиною виникнення ІГ були дії Асада", - сказав міністр МЗС Саудії аль-Джубейр. Росія ж наполягає на створенні т.зв. «Міжнародної коаліції» під приводом «боротьби з ІГ».

За словами Калантарова, всі питання повинні вирішуватися самими сирійцями, асадовскім режимом і "опозицією". Путін хоче створити нову «міжнародну коаліцію», тим самим знову легалізувавшись на Заході, під виглядом «боротьби з ІГ».

Америка і Сауд домагаються відставки Асада, підтримуючи протестувальні збройні формування демократістскіх бойовиків.

У Росії вважають такий підхід згубним. Москва заявляє, що у США «немає прогресу» у війні з ІГ в Сирії та Іраку.

У 2011 році в Сирії почалися антиурядові протести, які з часом переросли в Джихад. Значні території країни більше не перебувають під контролем асадитів, а в нещодавньому рейтингу демократичності, Сирію назвали найнебезпечнішою країною в світі.

Відділ моніторингу

"Останній Бастіон"

Коментарі