•  

«Можна зустріти озброєну мавпу з відчуттям безкарності» – соцмережі відреагували на повернення пістолета Пашинському

1760
«Можна зустріти озброєну мавпу з відчуттям безкарності» – соцмережі відреагували на повернення пістолета Пашинському

«Генеральная прокуратура вернула депутату из Народного Фронта Сергею Пашинскому пистолет, из которого он в новогоднюю ночь прострелил ногу безоружному человеку.

В связи с этим, всем украинцам необходимо быть предельно осторожными, так как в любой момент на улице можно встретить агрессивную вооруженную обезьяну, которая ощущает собственную безнаказанность и поэтому может совершить все что угодно» – написав блогер Олександр Волков у своєму Facebook.

Так Волков відреагував на рішення Генеральної прокуратури України повернути депутату Верховної Ради Сергію Пашинському вилучений пістолет, із якого він стріляв у В'ячеслава Хімікуса. Зброю Пашинському повернули у зв'язку з тим, що кримінальне провадження проти нього закрили 26 липня.

Нагадаємо, 31 грудня 2016 в лісі біля одного з сіл Васильківського району Київської області стався конфлікт між Пашинським та місцевим жителем В’ячеславом Хімікусом. В ході конфлікту Пашинський вистрелив Хімікусу в ногу з пістолета. Хімікус вдарив Пашинського пляшкою по голові.

Невдовзі після стрілянини Пашинський заявив, що хоче легалізувати вільний обіг вогнепальної зброї.

«Моя позиція досить чітка. Я знаю, що мої колеги зараз пишуть відповідний законопроект, я готовий його підписати. Я вважаю, що перший крок треба робити. Визначити ті категорії людей, яким ми не боїмося давати короткоствольну зброю: люди, які без зауважень служили в армії, люди, які без зауважень служили в Нацполіції, в СБУ», – аргументував Пашинський своє рішення.

Коментарі