•  

​Чи можна відпочити на Полтавщині?

1060
​Чи можна відпочити на Полтавщині?

Літо – пора канікул та відпусток. Ті, хто звикли ніжитись на кримському узбережжі, певно, цьогоріч змінять туристичний маршрут. До того ж складна економічна ситуація швидше всього вплине і на любителів відпочинку за кордоном. В Україні теж чимало місць, де можна провести дозвілля з користю для тіла та збагатитись духовно. А для тих, хто не може похвалитися товстим гаманцем, також є непоганий варіант – Полтавщина.

Одразу на думку спадає Сорочинський ярмарок, запланована приблизно з 18 по 24 серпня.

З 23 по 29 червня в Опішному пройде «Здвиг-2014» - це науково — мистецька акція національного масштабу, спрямована на вивчення традицій і досягнень гончарної культури. Охочі можуть взяти участь у майстер-класах, подивитись виступи естрадних етноколективів України тощо.

Крім того у кожному районі Полтавщини організовують свої свята, народні гуляння. Чи не в кожному селі з розмахом святкують Івана Купала, тож і в липні можна гарно відпочити як мінімум з 6 на 7 липня. На сайтах райдержадміністрацій можна ознайомитись із туристичними принадами того чи того району. Так, у Машівському районі є природно-заповідний фонд: ландшафтний заказник «Усть –Лип’янка», ботанічний заказник «Дикунова балка», загально-зоологічний заказник «Руський Орчик», Огуївський дендрарій, у якості туристичного об’єкту пропонується Дмитрівський народний історичний музей. У Миргородському районі пропонують 12 садиб зеленого туризму. Щоправда, не на всі райдержадміністрації розміщають відомості про туризм на своєму Інтернет-представництві, відтак треба самим шукати інформацію в мережі чи телефонувати в райдержадміністрації.

Словом, відпочити з користю на Полтавщині є де, аби кращим був інформаційний супровід районних дійств.

Можна заздалегідь створити календар літнього відпочинку і відкрити для себе щось нове навіть на знайомій Полтавщині. 

Коментарі