•  

Мрії більше ніж 300 полтавських дітей здійснить «Ялинка Янголів»

1100
Мрії більше ніж 300 полтавських дітей здійснить «Ялинка Янголів»

Небайдужі можуть здійснити бажання малечі з дитячого будинку, школи-інтернату або хворої на ВІЛ-інфекцію, презентувавши їй омріяний новорічний подарунок.

Акція відбувається в Полтаві вдесяте. «Ялинка Янголів»встановлена в ТРЦ «Київ».

Протягом листопаду, полтавські студенти відвідували наймолодших школярів Полтавської загальноосвітньої школи-інтернату № 1, Полтавської обласної школи-інтернату № 2 ім. Н.К. Крупської, Полтавського обласного центру соціального захисту «Любисток», ВІЛ-інфікованих дітей, дітей, що виховуються в дитячих будинках та прийомних сім’ях а також вихованців Андріївської спеціалізованої загальноосвітньох школи-інтернату для дітей, які потребують корекції фізичного та розумового розвитку. На паперових янголах діти записували свої мрії. А починаючи з перших вихідних грудня, всі бажаючі можуть зробити мрію малюка реальністю. Для цього просто треба зняти з ялинки янгола, прочитати побажання малюка і придбати дитині омріяні подарунки, які потім їм передадуть волонтери.

Цього року «Ялинка Янголів» здійснить мрії більше ніж трьохсот дітей міста. Долучитися до акції можна у будь-який вихідний день грудня в ТРЦ «Київ» з 10:00 до 18:00.

Коментарі