•  

Мультикультуралізм дістався Полтави: що відомо про здійснений студентом-іноземцем напад на полтавців

3850
Мультикультуралізм дістався Полтави: що відомо про здійснений студентом-іноземцем напад на полтавців

Напади озброєних мігрантів на європейців – це не лише повідомлення зі стрічки новин західних ЗМІ, але й елемент українського сьогодення.

У пообідній час 7 листопада до поліції Полтави надійшло повідомлення від місцевої мешканки про ножові поранення її чоловіка. 8 листопада в ГУНП у Полтавській області розкрили деякі деталі інциденту.

Як з’ясувалося, 25-річний студент-іноземець, який орендував квартиру у потерпілого, під час сварки вдарив його ножем у шию.

Постраждалий був госпіталізований до районної лікарні для надання невідкладної допомоги. Нападника 1994 року народження затримано.

У ході роботи слідчо-оперативної групи також встановлено, що під час конфлікту затриманий наніс тілесне ушкодження ще одній особі. За попередньою інформацією ця особа – працівник «Полтавагазу». Власник квартири та працівник «Полтавагазу» приїхали, аби перевірити повідомлення про витік газу у квартирі. Квартирант-іноземець, відкривши двері, напав на чоловіків з ножем. Власнику квартири було завдано удар у шию, комунальник дістав поріз вуха.

Коментарі