•  

Мустафа Джемілєв. «Слава Богу, Росії зараз погано ...»

330
Мустафа Джемілєв. «Слава Богу, Росії зараз погано ...»

Лідер демократичної частини кримських татар, що перебуває в київській еміграції Мустафа Джемілєв висловив задоволення економічними труднощами Росії, які ведуть до краху цієї країни, що анексувала Крим.

«Стан Росії - слава Богу. Я ніколи не думав, що буду радіти тому, що в якійсь країні погано, але зараз я змушений радіти, тому що ця країна окупувала мою Батьківщину.

Я думаю, зараз ситуація така, що не так довго залишилося цьому режиму, тому що санкції все-таки дають про себе знати, просто такі економічні підрахунки.

Росія за рік з гаком після окупації і внаслідок цього втратила десь 156000000000 доларів. Це приблизно третина золотовалютного резервного запасу Росії. Якщо такими темпами піде, то залишається ще 2 роки з кількома місяцями.

Але темпи будуть наростати, особливо, якщо будуть реалізовані плани по повному ембарго на закупівлю нафти і газу, а це основні валютні надходження Росії, ці терміни значно зменшаться », - сказав Джемілєв радіостанції" Свобода ".

Він також вказав, що після нападу російської армії на Крим з нього втекло понад 35.000 кримських татар.

"Створюються умови страху, терору, які змушують людей залишати свою землю. Ці викрадання, вбивства...

Ми порівнюємо нинішній російський режим з радянським режимом, але він ще гірше. Причому за радянських часів теж були різні періоди, але це далеко не період перебудови. Це приблизно 1937 ... ».

Відділ моніторингу

Останній Бастіон 

Коментарі