•  

Муженко прокоментував потенційний наступ бойовиків

440
Муженко прокоментував потенційний наступ бойовиків

За словами начальника Генштабу Віктора Муженко, незабаром до 5 тисяч бойовиків на бронетехніці спробують атакувати позиції українських військовослужбовців

Незабаром до 5 тисяч бойовиків на бронетехніці можуть зробити спробу наступу на позиції українських військовослужбовців, що утримують оборону в зоні АТО. Про це на своїй сторінці в Facebook повідомив начальник Генштабу ЗСУ Віктор Муженко.

"До п'яти тисяч озброєних бойовиків на танках і бронемашинах, за підтримки потужної артилерії скоро будуть намагатися захопити шматок землі і кілька населених пунктів. Для цього вони нападуть на визнану на міжнародному рівні країну в центрі Європи, і спробують зрушити з позицій її армію", - повідомив він.

За словами начальника Генштабу Збройних Сил України, етап підготовки до наступу у противника пройшов "блискуче".

"Дуже цікаво, на який рівень стабільності і безпеки можуть розраховувати громадяни різних країн в Європі, якщо такі факти залишаються без належної уваги і не отримують протидії на випередження? Невже відповідь на поставлене питання полягає тільки в фразі:" А, нехай наступають, там українська армія якось з ними впорається", - додав Муженко.

Коментарі