•  

«Музичні сповіді, тобі, Україно!». Благодійний концерт полтавської філармонії

550
«Музичні сповіді, тобі, Україно!». Благодійний концерт полтавської філармонії

Сьогодні, 19 травня, о 18 годині у полтавській обласній філармонії відбувся благодійний концерт «Музичні сповіді, тобі, Україно!» за участю мистецьких колективів та солістів філармонії.

Концерт підготували сумісно національна спілка композиторів України та полтавська обласна філармонія. Сьогодні й ті пісні, що вже усталилися як класичні, ми сприймаємо зовсім інакше. Захід дуже актуальний, адже у такий нелегкий час у людей загострені усі почуття.

«Останній Бастіон» поспілкувався із Олегом Борисовичем Тищиком, директором полтавської філармонії:

Сьогоднішній захід мав на меті, по-перше, показати діяльність і творчість полтавських композиторів, як сучасних, так і корифеїв. Почуємо твори Платона Майбороди, Олексія Чухрая, Олександра Білаша, Віталія Скакуна та інших. А по-друге, ми збираємо кошти на потреби армії силами нашої філармонії. Військових ми також запрошували, але, на жаль, їх не відпускають на такі події, тож ми самі подекуди влаштовуємо концерти для мобілізованих хлопців. Нещодавно, наприклад, робили концерт для військових в Інституті зв’язку. Наступні концерти відбудуться 21 травня (хореографічна вистава «Танцювальне мереживо») та 25 травня в Театрі імені Гоголя ми будемо показувати естрадний концерт «Планета кохання» (солісти виконуватимуть хітові пісні про любов). 

Сергій Нагорний

Коментарі