•  

МВС не вважає Полтаву «гарячою точкою» на цих виборах. Але чи так це насправді?

1320
МВС не вважає Полтаву «гарячою точкою» на цих виборах. Але чи так це насправді?

У Міністерстві внутрішніх справ України вважають, що під час проведення місцевих виборів 25 жовтня найбільш гаряче буде в чотирьох регіонах країни. Про це сказав керівник оперативного штабу МВС - радник міністра внутрішніх справ Іван Стойко в понеділок на брифінгу з підготовки органів внутрішніх справ до місцевих виборів.

«Ми вважаємо, що на виборах буде кілька «гарячих точок», зокрема, це Харків, Одеса, Дніпропетровськ і, можливо, Закарпаття», - сказав він.

За його словами, в цих місцях «можливе загострення політичної ситуації та дії диверсійно-розвідувальних груп, які нещодавно мали місце в Одесі».

Стойко підкреслив, що координаційна група і спеціальний оперативний штаб при МВС України відстежують передвиборну ситуацію на місцях, і в разі порушень виборчого процесу, правоохоронці «готові дати відсіч».

У свою чергу «Останній Бастіон» радить МВС не виключати з поля зору й міста «темні конячки», зокрема й Полтаву, щоб не дозволити деяким політичним силам повторити події, що також нещодавно мали місце, але не в Одесі, а в Чернігові.

Також не слід оминати увагою передвиборчий процес і порушення під час нього, зокрема й підкуп виборців, які ЗМІ, активісти вже почали фіксувати.

Чому МВС та прокуратура Полтавської області досі не звернула увагу на порушення кандидатом від «Солідарності» Андрієм Матковським ч. 4 ст. 60 Закону України «Про місцеві вибори»?

Згідно з цим законом, кандидатам заборонено супроводжувати передвиборчу агітацію товарами, ціна яких перевищує 5% розмірів мінімальної зарплати (68 грн.), а як стало відомо Полтавським ЗМІ, сума аптечок Матковського, якими він підкуповує пенсіонерів, складає понад 120 грн.

http://bit.ly/1Jyj5fE

Невже, уряд і провладна партія хочуть повторення 2006 року, коли Матковський у прямому значенні слова, купував собі крісло міського очільника:

http://bit.ly/1ViCu0c

То чи варто списувати Полтаву з «гарячих точок» на цих виборах?

Однозначно, що ні. "Останній Бастіон" уже надавав факти підкупу Матковським від партії "БПП-Солідарність" виборців та підкупу нинішнім міським головою Полтави Мамаєм виборчого електорату. 

Правоохоронним органам слід виконувати свою роботу: уважно стежити й перешкоджати підкупу виборців, а не "кришувати" кандидатів та їхні злочинні дії. 

Коментарі