•  

На базі кафедри журналістики Полтавського педуніверситету провели семінар «Світові стандарти журналістики»

310
На базі кафедри журналістики Полтавського педуніверситету провели семінар «Світові стандарти журналістики»

4 вересня 2014 року в Полтавському національному педагогічному університеті імені В. Г. Короленка за сприяння фонду розвитку ЗМІ Посольства США в Україні відбувся семінар «Світові стандарти журналістики», у роботі якого взяли участь студенти-журналісти третього і четвертого курсів та викладачі кафедри журналістики факультету філології та журналістики.

Повідомили на сайті ПНПУ імені В. Г. Короленка.

Семінар провели провідні сучасні українські медіатренери: доктор філологічних наук, професор Валерій Феліксович Іванов - президент Академії української преси, Володимир Павлович Мостивий - голова Комісії з журналістської етики, засновник газети «Дзеркало тижня», та Сергій Анатолійович Томіленко - виконувач обов'язків голови Національної спілки журналістів України.

Під час зустрічі обговорювали актуальні питання: журналістська етика, права і обов'язки журналіста, вимоги до роботи з інформацією, особливості роботи журналістів у зоні антитерористичної операції.
Студенти відзначили, що семінар мав діалогічний характер, обговорення етичних норм професії викликало жваву та емоційну дискусію. Лектори не лише ділилися зі студентами своїми знаннями, а й знаходили місце для жартів.

«Я прийшов у журналістику, коли ви вільно, не нагинаючись, проходили під столом», - пожартував Володимир Мостовий, дискутуючи з Валерієм Івановим.

Завдяки семінару студенти дізналися не лише про головні засади журналістики, а й про роботу Національної спілки журналістів України, яка станом на 1 вересня 2014 року налічує близько 20 тисяч членів. Виконувач обов'язків голови Національної спілки журналістів України Сергій Томіленко закликав студентів вступати до Спілки, адже головною метою її роботи є об'єднання всіх журналістів України, створення ефективного та дієвого медіасередовища.

Студенти отримали в подарунок від Академії української преси книгу Зігфрида Вайшенберга «Новинна журналістика», а від Національної спілки журналістів України - дайджест кращих майстер-класів журналістів-практиків. Кожен учасник семінару отримав сертифікат.

Після закінчення семінару студенти зізналися, що, не дивлячись на те, що захід тривав близько 7 годин, вони жодного разу не глянули на годинник.

Коментарі