•  

На боротьбу з ожеледицею в Полтаві вийшла техніка, але ДАІ просить поки утриматися від поїздок

2970
На боротьбу з ожеледицею в Полтаві вийшла техніка, але ДАІ просить поки утриматися від поїздок

Мокра крига обволокла дороги Полтавщини – в місті і області транспортний колапс. В центрі ДТП. Громадській транспорт стоїть. В області перекинувся пасажирський автобус – є загиблі, багато поранених.

ДАІ Полтави виступила зі зверненням до водіїв – максимально утриматися сьогодні від поїздок. Вранці в місті випав мокрий сніг, який швидко спричинив ожеледицю: на автошляхах і тротуарах зараз суцільна ковзанка.

Комунальна дорожня служба міста повідомила, що на дороги виїхали 9 спецавтомобілів. За словами начальника КП «ПМШЕД» Олега Вовка вони посипають дороги сіллю та піщано-соляною сумішшю.

Зараз засипають вулицю Леніна. Вранці там вже сталося ДТП.

Як повідомляють місцеві ЗМІ нині від спуску по кам’янці до зупинки «Леніна» стоїть близько двадцяти автобусів і тролейбусів. Люди повиходили і почали добиратися самотужки, дехто сидить і чекає. Водії говорять, що будуть стояти, доки комунальники не посиплять дорогу. Дехто із водіїв скаржаться на мера Полтави Олександра Мамая, що він не підготував дороги до зими і зараз доводиться стояти. На відрізку дороги, через вимушену стоянку громадського транспорту, вже утворився затор.

Дороги області в схожому непридатному стані. Ожеледиця вже спричинила жертви.

Як раніше повідомляв «Останній Бастіон» двоє загинули і ще декілька людей поранені внаслідок перевертання міжміського автобусу з тридцятьма пасажирами на трасі Нехвороща-Санжари-Решетилівка.

ДАІ Кременчука так саме настійливо не рекомендує сьогодні виїжджати в місто власними автівками.

На трасі в районі села Валки між Харковом і Полтавою дуже сильна ожеледиця - там перекинулись кілька фур.

Громадський транспорт поки працює всюди. Інформацію про скорочення рейсів транспортники наразі не наводять.

Коментарі