•  

На Чорнухинщині змагалися рибалки

520
На Чорнухинщині змагалися рибалки

23 серпня на мальовничому ставку Сурмачка, що поблизу селища Чорнухи, з метою популяризації здорового способу життя та любові до рідної землі, відбулися районні змагання із спортивної риболовлі, присвячені Дню Державного Прапора України та Дню Незалежності України.

Участь у змаганнях, які організувала Чорнухинська районна державна адміністрація за сприянням дружнього колективу орендарів даного ставка на чолі із Григорієм Михайловичем Тараненком, взяли двадцять спортсменів різного віку, про це йдеться на сайті Чорнухинської районної державної адміністрації.

Спонсором змагань виступила Чорнухинська селищна рада на чолі із селищним головою Віталієм Володимировичем Червяком та приватний підприємець із Чорнух Віктор Володимирович Волик, які подбали про цінні призи переможцям. Змагання серед риболовів пройшли у напруженій і цікавій боротьбі. Переможцем визнано Турка Віталія Анатолійовича, жителя селища Чорнухи, який за три години змагань спіймав найбільше риби, друге місце здобув Луценко В’ячеслав Геннадійович, третє – Голик Олексій Семенович.

Голова Чорнухинської районної державної адміністрації Сергій Григорович Перетятько нагородив переможців грамотами районної державної адміністрації, а селищний голова вручив їм цінні призи.

Свято риболовлі завершилося смачною рибною юшкою та козацькою кашею, які гостинно запропонували господарі.

Коментарі