•  

На День Незалежності в Кременчуці пройде парад вишиванок

940
На День Незалежності в Кременчуці пройде парад вишиванок

На День незалежності Кременчук перетвориться на справжній центр української національної творчості. 24 серпня в місті відбудеться грандіозний парад вишиванок, флеш-моб та патріотичний велопробіг

Прес-центр Кременчуцького міськвиконкому представив план заходів на 24серпня:

- проведення конкурсу на кращу вишиванку;

- створення поздоровлення України з "живого" полотна;

- проведення велопробігу з національною символікою;

- організація виставок і майстер-класів від майстрів художньої творчості Кременчука;

- проведення танцювального флеш-моба, в якому будуть задіяні близько 300 кременчужан;

- парад "Автовишиванка", в якому візьмуть участь машини, "одягнені" в національну символіку.

Епіцентром цих патріотичних заходів стане центр Кременчука: сквер "Жовтневий", площа Незалежності і прилеглі до них вулиці. Сквер "Жовтневий" перетвориться на виставковий зал і арт-студію майстрів пензля. Ранком 24 серпня навколо музичного фонтану відкриється експозиція дитячих картин і виставка малюнків студії учасників "Маленький принц" з Полтави.

Також буде організована виставка майстрів акварелі Зої Овраменко і Оксани Бойко, які на очах кременчужан писатимуть морські пейзажі і букети маків. Усі, хто забажають, зможуть стати моделями художників-портретистів Надії Шацило, Юлії Прядко і Олега Леонова.

Низка мистецьких заходів доповнить майстер-класи із виготовлення витинанок. Цьому виду мистецтва навчатимуть викладач учбового центру "Лідер" Дмитро Король і його вихованці.

Арт-студія "Крок" з художницею Оленою Мокрою на алеях сквера створять власну карту України, наповнену символікою оберегів наших предків, виконуючи візерунки в двох кольорах: блакитному й жовтому.

У святковій програмі цього дня візьмуть участь колоритні пані з народного хору "Райське дерево", які співатимуть древні українські пісні.

Концертна програма, присвячена державному святові, проводитиметься в Міському парку культури й відпочинку "Придніпровському". Цього дня на літній естраді виступлять кращі самодіяльні колективи Кременчука.

Схоже

Хто стане наступним мером Кременчука?

Коментарі