•  

На допомогу родинам загиблих бійців АТО та бійцям-інвалідам виділено 300 млн. грн.

00
На допомогу родинам загиблих бійців АТО та бійцям-інвалідам виділено 300 млн. грн.

Мінрегіон України оголосив суми цільових субвенцій з державного бюджету для покращення житлових умов родинам загиблих військовослужбовців, які брали безпосередню участь в антитерористичний операції, а також для бійців-інвалідів І-ІІ групи. Про це повідомляє прес-служба Мінрегіону України.

Для покращення житлових умов родинам загиблих військовослужбовців, які брали безпосередню участь в антитерористичний операції, а також для інвалідів І-ІІ групи з числа таких військовослужбовців, з державного бюджету Міністерству соціальної політики передбачено цільову субвенцію у сумі 300 млн гривень.

Силовим структурам – Державній прикордонній службі України, Національній гвардії України, Міністерству оборони України, Службі безпеки України, Управлінню державної охорони України, Службі зовнішньої розвідки України, Державній службі спеціального зв'язку та захисту інформації України – передбачено цільову субвенцію в обсязі 15,651 млн гривень на будівництво (придбання) житла для військовослужбовців.

А саме Державній прикордонній службі України у сумі - 68,2 млн грн, Національній гвардії України у сумі – 121,8 млн грн, Міністерству оборони України у сумі – 1 565 117,7 грн, Службі безпеки України у сумі – 190,1 млн грн, Управлінню державної охорони України у сумі – 25,800 млн грн, Службі зовнішньої розвідки України у сумі – 10,00 млн грн, Адміністрації Державної служби спеціального зв’язку та захисту інформації України у сумі – 8,7 млн грн.

Нагадаємо, в березні в Україні було створено Координаційний центр допомоги бійцям АТО, який працюватиме у форматі телефонної гарячої лінії.

Коментарі