•  

Цього разу Народне віче у Полтаві відбулося у залі, але «Ганьба!» звучало і там…

660
Цього разу Народне віче у Полтаві відбулося у залі, але «Ганьба!» звучало і там…

Звісно, сьогодні більшість людей пішли до церкви – як не як, а Вербна неділя. Утім дехто з полтавців відвідав і традиційне Народне віче, яке цього разу відбулося у залі обласної ради – так званому зеленому. Утім людей зібралося не так багато, здебільшого самі громадські активісти. 

 

Два виступи заслуговують на те, аби сказати про них окремо. Так, представник ВО «Свобода» Юліан Матвійчук закликав полтавців прийти до Меморіалу Солдатської слави, аби дати відсіч мітингарям, які збиралися там агітувати  «за федералізацію». До слова сказати, мітинг цей так і не відбувся. Точніше  відбувся, але зібралося там не більше троьх чоловік. Як кажуть, більше трьох не збиратися! 

Ну, а найбільшу зацікавленість під час Народного віче публики викликав виступ лідера ГО «Народный фронт Полтавщини» Станіслава Пеєва щодо учорашній подій у Чутовому, учасником яких виступаючий себе й назвав.

За словами пана Пеєва, їм навіть було важко ідентифікувати, хто сааме їх захопив, оскільки разом з працівниками міліції знаходилося чимало невідомих у спортивних костюмах. Громадський активіст також повідмив, що  під виглядом обшуків, їх банально пограбували, вилучивши цінні речі, в тому числі і золоті вироби. Утім так говорять завжди і всі, якщо хочуть представити ситуацію в дещо іншому світлі…

У міліції ці заяви поки що не коментують. А свою попепедню точку зору вони вже висловили, про що ми уже повідомляли.

Коментарі