•  

На Глобинщині горе-крадій через алкогольне сп’яніння заснув біля місця злочину

660
На Глобинщині горе-крадій через алкогольне сп’яніння заснув біля місця злочину

Близько 7:00 ранку, 29-річний мешканець села Канівщина прийшов до продуктового магазину з наміром крадіжки. Розбивши вікно, він проник усередину і одразу взявся за діло. Із прилавків брав усе підряд. При собі мав два мішки, рюкзак та сумку. Очевидно, що готувався заздалегідь.

Повідомили в УМВС України в Полтавській області.

Набравши продуктів, на скільки вистачило сил, він вирішив хильнути прямо на місці, і взяв з полички пляшку спиртного. Прийнявши на душу оковитої, злодій виліз з магазину через те саме розбите вікно з награбованим, і, здавалося б, ніби ця операція мала бути виконана успішно.

Але горе-крадій через алкогольне сп'яніння заснув уже через кількасот метрів від місця злочину. Через 10-15 хвилин на роботу прийшли продавчині магазину, побачили «сліди ранкового похмілля» злодія, а згодом і його самого неподалік. Викликали чергових міліціонерів, які розбудили та затримали злочинця.

Речові докази вилучили на місці. Сума збитку, яку він завдав крамниці – це 10 000 гривень.

За фактами злочину відкрито кримінальне провадження за частиною 3 статті 185 Кримінального кодексу України. Крадіжка, поєднана з проникненням у житло, інше приміщення чи сховище, що завдала значної шкоди потерпілому, - карається позбавленням волі на строк від трьох до шести років.

Коментарі