•  

На казармових умовах уже вдома ризикують опинитися щойно демобілізовані полтавці – влада дала крихти на лікування

1870
На казармових умовах уже вдома ризикують опинитися щойно демобілізовані полтавці – влада дала крихти на лікування

Лише крихтами з бюджету змогла допомогти облрада демобілізованим.

Відновити здоров’я і відпочити – полтавцям, які сьогодні повертаються після року в АТО, доведеться вкластися у ледь більше півсотні доларів на все. Такі гроші, це все на що для захисників спромоглися депутати малої батьківщини, коли ділили бюджет.

За даними облвійськкомату уже в найближчий місяць на Полтавщину мають повернутися понад півтори тисячі бійців з ЗСУ, батальйонів МВС та добровольців. Дехто з них провів в окопах і під обстрілами всю зиму, інші – 11 місяців.

Військкомати і соцслужби, які першими зустрічають бійців і повертають до цивільного способу життя, твердять – практично всі демобілізовані потребують не тільки сприятливих умов повернення в родинне життя і просто відпочинку, але часто серйозного лікування.

Держава таким військовим допомагає пільгами. А ось поставити «на ноги» - завдання саме місцевих органів влади. Але як можна пролікуватися і відпочити та ще й з родиною – за трохи більше 1500 тисячі гривень. Саме стільки обласна рада виділила бійцям: 2,8 мільйона гривень на понад півтори тисячі осіб.

Чиновники продовжують обіцяти за ці гроші по 12 днів курорту кожній родині АТОшника, але навіть в місцевих санаторіях вважають – обіцянка нездійснена. Якщо тільки не знизити якість послуг до казармових умов.

Коментарі