•  

На Кременчуцькому вагонобудівному заводі збираються модернізувати ще близько 60 вагонів столичного метро

550
На Кременчуцькому вагонобудівному заводі збираються модернізувати ще близько 60 вагонів столичного метро

Київська міська державна адміністрація розраховує, що в січні 2015 року буде підписаний договір з Крюківським вагонобудівним заводом (КВБЗ) на модернізацію ще близько 60 вагонів для КП «Київський метрополітен» за кошти, отримані Україною від Японії в рамках Кіотського протоколу, передає видання «Інтерфакс-Україна» з посиланням на заступника голови КМДА Ігоря Ніконова.

За його словами, ці вагони будуть постачатися до кінця 2015 року.

Також він додав, що наразі всі модернізовані вагони Крюківським вагонобудівним заводом у кількості 95 одиниць першої партії вже поставлені столичному метрополітену.

Як повідомлялося, на сьогодні за кошти Кіотського протоколу модернізовано 95 вагонів столичної підземки на суму близько 985 мільйонів гривень. Це стало можливим завдяки співпраці КМДА, КП «Київський метрополітен», КВБЗ і японської компанії «Itochu», яка спільно з такими виробниками, як «Mitsubishi Electric», «Knorr-Bremse», «Fuji» та «Schaltbau» спроектувала і поставила енергозберігаюче обладнання. У числі переваг модернізованих вагонів - економія до 40% електроенергії за рахунок впровадження енергозберігаючих технологій - рекуперація (повернення) електроенергії в мережу за рахунок використання сучасних тягових приводів, зниження викидів вуглекислого газу, економія на обслуговуванні та ремонтах вагонів.

Крім того, термін експлуатації вагонів продовжений на 20 років, поліпшено умови роботи машиністів, підвищений рівень комфорту для пасажирів і рівень безпеки перевезень, за рахунок надійної гальмівної системи. 

Коментарі