•  

На Кременчуцькому заводі «Кредмаш» полагодили та відправили на схід три БТРи

220
На Кременчуцькому заводі «Кредмаш» полагодили та відправили на схід три БТРи

Три відремонтовані БТРи передали армійцям з 92-ї механізованої бригади робітники Кременчуцького заводу дорожніх машин «Кредмаш».

Повідомили на сайті Полтавської обласної державної адміністрації.

Бронетранспортери БТР-70 тривалий час знаходились на зберіганні й тому опинилися в неробочому стані. Безкоштовно полагодити бойові машини взялося підприємство «Кредмаш» з Кременчука.

Витрачені кошти були чималі. Тільки ремонт двох двигунів для одного БТРу обійшовся в понад тридцять тисяч гривень. Також бронетехніку пофарбували та встановили на неї антикомулятивні захисні решітки.

Роботи виконувалися бригадою слюсарів транспортного цеху підприємства.

«Завдання було не з легких, адже досвіду ремонту БТРів у нас ще не було. Двигуни були в неробочому стані. Тож нам довелося реставрувати запчастини або шукати їм заміну», - розповів механік транспортного цеху підприємства Ігор Гориславець.

Бригада слюсарів та зварювальників підприємства працювала без вихідних, щоб швидше виконати завдання.

За словами ремонтників, їм також допомагали й інші організації та підприємства. Зокрема, низка власників кременчуцьких магазинів автозапчастин надала знижки на закупівлю деталей та вузлів для двигунів бойових машин.

Після ремонтних робіт БТРи пройшли випробовування на заводі, після чого їх передали бойовим екіпажам механізованої бригади. Також заводчани укомплектували відремонтовану техніку запасними інструментами, запчастинами та паливом у дорогу до місця дислокації військової частини.

Коментарі