•  

На «Кременчукм’ясо» через відключення електрики зіпсувалося 4 тони ковбаси

660
На «Кременчукм’ясо» через відключення електрики зіпсувалося 4 тони ковбаси

Інцидент трапився минулого тижня, коли підприємство вимкнули від постачання електроенергії.Продукцію, а це 4 тони ковбаси, довелось утилізувати.

Про це на нараді у мерії Кременчука повідомила керівник ПАТ «Кременчукм’ясо» Ірина Дроздова.

За її словами, згідно із технологічним процесом, ковбасу на деякий час завантажують у термічну камеру, де вона проходить відповідну обробку. Цей процесне можна переривати. Тож коли вимкнули світло - все зупинилось.

«4 тони ковбаси довелось утилізувати», - констатувала пані Дроздова.

Про відключення енергетики повідомили адміністрацію цього підприємства за 15 хвилин, коли продукцію вже завантажили у камери.

Про цей випадок Ірина Дроздова розповіла на нараді керівників кременчуцьких підприємств, міської влади і представників кременчуцької філії «Полтаваобленерго». На засіданні обговорювали єдине питання – як нормалізувати роботу підприємств у умовах економії електроенергії.

«Пропоную попереджати підприємства відключення принаймні за годину , а не за 15 хвилин», - запропонувала Дроздова.

Також вона порадила створити спеціальну комісію, яка б координувала і узгоджувала роботу усіх підприємств, та, головне, створити графіки, за якими підприємства Кременчука відключали від світла не в аварійному режимі, а згідно з технологічною бронею.

Щодо сьогоднішнього дня, то у цей понеділок «Кременчукм’ясо» не працює, бо зранку вимкнули світло.

Варвара Самохіна

Коментарі