•  

На Лубенщині, загиблого в АТО Романа Павленка, земляки провели в останню путь

2200
На Лубенщині, загиблого в АТО Романа Павленка, земляки провели в останню путь

4 квітня у Тарандинцях Лубенського району був похований Роман Віталійович Павленко, який одним із перших став на захист своєї рідної України. Загинув воїн від ворожого снаряду 17 лютого 2015 року.

Тримаючи у руках запалені свічки, односельці ставали на коліна, віддаючи шану загиблому герою. Траурний мітинг на місцевому кладовищі провела сільський голова Тарандинцівської сільської ради Тетяна Галета, згадавши у своєму поминальному слові життєвий шлях Романа.

Він народився 4 серпня 1987 року у Тарандинцях. Зростав цікавою, допитливою дитиною. Навчався в Тарандинцівській загальноосвітній школі, завжди був активістом шкільного і громадського життя. Після закінчення 11 класу навчався в Полтавському ПТУ, відслужив у армії. Повернувшись до рідного села, брався за будь-яку роботу, допомагав батькам, зустрів своє кохання, але так і не встиг пізнати смак сімейного життя, не став батьком.

Для земляків завжди буде прикладом Романова мужність, героїзм та людяність. Адже своєю порядністю та добротою він залишив по собі добру пам'ять. Щирі слова співчуття рідним висловили класний керівник Галина Гапченко, однокласник Женя Курило, від імені обласного військкомату – підполковник Геннадій Андрєєв.

Загибель одного з кращих синів Лубенщини стала трагедією, вічною печаллю та скорботою.

Варвара Самохіна

Коментарі