•  

На міліцію посипалися повідомлення про підозрілі предмети від пильних городян

770
На міліцію посипалися повідомлення про підозрілі предмети від пильних городян

Небезпечних предметів на Полтавщині поки не виявлено.

На Полтавщині масове занепокоєння після терактів в інших регіонах призвело до повальних повідомлень про закладені бомби.

Так лише минулої доби в Кременчуці Полтавської області, екстрені служби міста отримали три повідомлення про «предмети, які, схоже, можуть вибухнути».

Після виїзду спеціалістів і перевірки виявлялося, що у всіх випадках за небезпечні предмети були прийняті звичайні речі.

Ввечері кременчуцькі рятувальники виїжджали на виклик до житлового будинку, де в підвалі жителі угледіли підозрілий предмет, схожий на «протитанкову міну». При дослідженні предмета було встановлено, що це металева автомобільна деталь, яка не несе загрози для життя людей.

Того ж дня жителі іншого будинку підняли на ноги міліцію і рятувальників побачивши на подвір’ї підозрілий мішок. При обстеженні вибухівки виявлено не було.

На одній з вулиць міста пильні городяни знайшли як вони охарактеризували «підозрілий предмет електронного походження, в якому за зовнішніми ознаками перебувала скляна колба з ртуттю». Проте до «тероризму» він стосунку також не мав, викинутий кимось пристрій відправили на утилізацію.

Коментарі