•  

На Миргородщині створили координаційний центр для допомоги співвітчизникам у зоні АТО

2000
На Миргородщині створили координаційний центр для допомоги співвітчизникам у зоні АТО

Велика частина миргородців зараз беруть участь у антитерористичній операції на Донбасі. Тож влада Миргороду і Миргородського району ініціювала створення в місті єдиного міськрайонного координаційного центру з надання допомоги патріотам, як беруть участь у зоні АТО. Про це повідомили на сайті Миргородської міської ради.

«Ми ініціювали створення такого Координаційного центру з метою оперативної адресної допомоги військовослужбовцям, правоохоронцям та активістам які зараз перебувають у зоні АТО. У роботі центру задіяні добровольці, громадські структури та волонтери» - пояснив секретар Миргородської міськради Костянтин Кірпосенко.

За словами секретаря, міська рада уже створює єдину базу та організовує збір контактних телефонів усіх миргородців, які перебувають у зоні АТО, щоб таким чином ознайомитися з колом їх проблем і потреб.

У четвер, 17 липня, у Центрі естетичного виховання відбулося організаційне зібрання міськрайонної ради новоутвореного Єдиного координаційного центру. Учасники зібрання створили низку комітетів: юридичного супроводу діяльності центру, з охорони громадського порядку, з питань транспорту та придбання паливно-мастильних матеріалів, з питань придбання військової амуніції. Працюватиме також комітет фінансової звітності.

Коментарі