•  

На Народному віче «головними міліціонером області» обрали кандидата… із Закарпаття

590
На Народному віче «головними міліціонером області» обрали кандидата… із Закарпаття

На Народному віче громадськість обирала між чотирма кандидатами на посаду головного міліціонера Полтавщини – Іваном Корсуном (в.о. начальника УМВС України в Полтавській області), Олександром Ковжогою (колишній начальник карного розшуку Полтави та екс-першим заступником начальника міліції Полтави, нині - керівник управління Всеукраїнської спеціальної колегії з питань боротьби з корупцією та організованою злочинністю в області), Владиславом Ліщенком (начальник Київського райвідділу Полтавського міського управління міліції) та Богданом Тиводаром (колишній керівником УСБУ у Закарпатській області).

 

Присутні у залі (приблизно 200 чоловік) заслухали їх біографії, задавали питання, а потім відбулося голосування. Абсолютною більшістю голосів (181 голос) переміг Б.Тиводар, який сам зізнався, що в Полтаві пробув усього три дні.

Голову облради Петра Ворону обурило рішення громади, яка підтримала немісцеву людину.  

-Виходить, хай будь-хто інший, але не свій, - прокоментував він результати голосування з трибуни, назвавши його «маніпуляцією однієї партії – «Свободи», адже, за його словами, у залі більшість прихильників саме цієї політичної сили. Трибуну Ворона покидав під вигуки «Ганьба!».

Сам нардеп від партії «Свобода» Юрій Бублик також був присутній під час голосування.

Після голосування перед істотно порідівши залом виступив голова люстраційного комітету України Єгор Соболєв.

-    Сьогодні сталася важлива подія: люди відчули, що вони є владою, що міліціонери, начальники міліції, прокурори, губернатори – всі, хто завгодно, включно з президентом, мають стати найманими менеджерами, яких ми вибираємо, вчимося контролювати і з яких ми робимо порядних людей, - сказав він.

Громада, за його словами, має надати резолюцію, в якій зазначити, які кандидати для неї прийнятні, а які – ні, а також докази, які ілюструють такі  висновки. Остаточне рішення прийме кадрова комісія МВС.

 

 

 

Коментарі