•  

На півроку суд відправив на «губу» полтавського дезертира

3980
На півроку суд відправив на «губу» полтавського дезертира

Солдат був «обмежено придатним до служби» і мав поважні побутові проблеми вдома.

У Полтаві до 6 місяців гауптвахти засуджений військовослужбовець батальйону тероборони. Такий вирок виніс Київський райсуд Полтави врахувавши пом’якшуючі обставини.

Солдат 1 вересня 2014 року самовільно залишив розташування своєї військової частини у Полтаві. І повернувся тільки 21 вересня, це час він провів вдома. Військовий матрос з Кобеляк був призваний до служби під час мобілізації кулеметником.

У судовому засіданні підсудний свою вину визнав повністю. Солдат весь час «самоволки» перебував за місцем свого проживання через «побутові проблеми». Також на суді з’ясувалась його обмежена придатність до несення військової служби. Проте від призначення покарання суд не відмовився.

Суд встановив покарання нижче від найнижчої межі встановленої статтею: у виді арешту, строком на 6 місяців з відбуванням на гауптвахті Центрального управління Військової служби правопорядку у Збройних Силах України по Києву.

Максимальний строк, який отримували дезертири раніше цього року призначив Дніпропетровський суд – солдати позбавились волі на 7 років.

Коментарі