•  

На пікет під Полтавську обласну державну адміністрацію вийшли перевізники міжміських маршрутів

460
На пікет під Полтавську обласну державну адміністрацію вийшли перевізники міжміських маршрутів

Поки міські перевізники рахують свої збитки і говорять, що ціна квитка у 4 гривні виведе їх, якщо не в плюс, то хоча би у нуль, свій пікет влаштували і перевізники міжміські вимагаючи, знову ж, підняти тарифи на перевезення.

За словами самих мітингарів сьогоднішній тариф у 25 копійок за кілометр змушує їх працювати у збиток, за їх розрахунками тариф має бути щонайменш 80 копійок, але зараз вони згодні і на 40, котрих буде достатньо щоб звести кінці з кінцями.

— Ми хочемо, щоб влада звернула увагу на проблеми перевізників. Справа в тому, що тарифи на перевезення на міжміських і приміських маршрутах формуються в облдержадміністрації, а ціни на паливно-мастильні матеріали та запчастини — не регульовані. Виходить парадокс: ціна на дизпаливо виросла майже вдвічі, а тариф за кілометр не виріс. Ми вже три тижні ходимо до влади, але поки немає реакції, відповідна комісія займається розрахунками, але затягує вирішення питання. Ми вже не маємо змоги заправити машини і виїхати, бо нинішній тариф не те що необґрунтований, а просто смішний. А у нас все по світовим цінам, імпортне, а тариф — удесятеро менший, аніж у світі.

Як говорять інші перевізники, сьогоднішній мітинг - лише попереджувальний і жодний з автобусів, що стояв під ОДА, не був знятий з рейсу. Перевізники зауважили, що в сьогоднішніх реаліях вони не мають змогу зробити належний ремонт техніка, через подорожчання запчастин, а це безпосередньо безпека пасажирів.

Коментарі