•  

На Полтавщині – знову новий начальник СБУ! «Шо-о, о-опять?!»

540
На Полтавщині – знову новий начальник СБУ!  «Шо-о, о-опять?!»

Виконуючий обов’язки Президента України, Голова Верховної Ради України Олександр Турчинов звільнив Юрія Парамонова з посади начальника Управління Служби безпеки України в Полтавській області і призначив Олександра Кривича. Про це йдеться в Указах Глави держави.

Цікаво, що за останній рік О.Кривич уже… четвертий керівник УСБУ!

3 квітня 2013 року начальником Полтавського управління  був іще Олександр Дроботенко, 15 травня того ж року його змінив  Олександр Масензов, а на два місяці тому на посаду начальника управління було призначено Юрія Парамонова. Звісно, ще людиною, яка нині переховується в Ростові і видає себе за «легітимного президента».

Утім саме Юрій Парамонов відзначився не лише тим, що очолював УСБУ в Полтавській області рекордно короткий строк, а й деякими іншими унікальними даними.

По-перше, він корінний полтавець.

По-друге, на відміну від усіх інших своїх попередників, він здобував у рідному місті і вищу освіту, закінчивши  Полтавське вище зенітно-ракетне командне училище.

По-третє, він досі вже… тричі очолював Полтавське УСБУ: до 2002 року, у 2004-2005 роках, а також у 2009-2010-му.

І нарешті  Юрій Парамонов має унікальне як для Полтави звання – контр-адмірал. «Адмірал без флоту»  – як називали його потайки деякі полтавські колеги.

 

Коментарі